دیوار سبز مصنوعی

چرا از دیوار سبز مصنوعی برای دفتر استفاده کنیم؟

وقتی صحبت از دکوراسیون فضای اداری به میان می آید، باید جنبه های زیادی را در نظر بگیرید و آنها را به درستی برنامه ریزی کنید که سطح بهره وری و خلاقیت کارمندان شما را بهبود بخشد.

برخی تحقیقات نشان داده است که از آنجایی که اکثر دفاتر بسته و دارای تهویه مطبوع هستند، استفاده از گیاهان میتواند مزایای زیادی برای اتاق کسب و کار به ارمغان بیاورد زیرا می توانند رنگ، طبیعت و بافت را به یک دفتر ببرد.
اما گنجاندن گیاهان واقعی در دفتر دارای کاستی های خاصی است و به همین دلیل می توانیم از گیاهان مصنوعی برای دفتر استفاده کنیم.

چرا گیاهان طبیعی بهترین انتخاب برای دفتر نیستند؟

002

گیاهان بهترین زینت طبیعت برای روشن کردن محیط های داخلی و خارجی هستند. گیاهان طبیعی به افزایش ارتباط بین اداره و طبیعت و همچنین شکستن یکنواختی کمک می کنند و در عین حال فضای کاری را جذاب تر و سازنده تر می کنند.

با این حال، گاهی اوقات نصب گیاهان طبیعی در یک دفتر بهترین انتخاب نیست، زیرا آنها نیازهای بالایی برای محیط دارند، مانند نور کافی خورشید که ممکن است در دفتر وجود نداشته باشد. علاوه بر این، گیاهان طبیعی در دراز مدت گران هستند زیرا همیشه به کود، کنترل آفات و آبیاری منظم نیاز دارند.

به طور خلاصه، نگهداری گیاهان طبیعی در دفتر کار، انتخاب خوبی نیست. اگر واقعاً می خواهید دفتر سبز داشته باشید، نصب گیاهان مصنوعی برای دفتر یک جایگزین عالی با چندین مزیت خروجی است.

مزایای دیوار سبز مصنوعی برای دفتر

003

• بهبود فضا

یک فضای اداری راحت و دلپذیر می تواند بهره وری و خلاقیت را افزایش دهد. تزئینات گیاهی در فضا، تأثیر بصری بر روحیه و سلامت افراد دارد در حالی که گیاهان مصنوعی نیز همین کارکردها را انجام می دهند. دفاتر مدرن باید متنوع باشند. چرا برای بهبود فضای اداری و کمک به افزایش بهره وری کارکنان از گیاهان مصنوعی زیبا برای دفتر استفاده نمی کنید؟

• کاهش فشارهای روانی

ما با استرس زندگی احاطه شده ایم. تقریباً همه افراد در محل کار با فشار کاری با شدت بالا و فشار رقابتی مواجه هستند که مستقیماً بر راندمان کاری تأثیر می گذارد. استفاده از دیوار سبز مصنوعی برای دفتر برای ایجاد فضایی بدون استرس می تواند به کارکنان کمک کند تا احساسات منفی را از بین ببرند، استرس را کاهش دهند و کارایی کار را بهبود بخشند.

• مقرون به صرفه

یکی از بزرگترین مزیت های دیوار سبز مصنوعی برای ادارات نگهداری کم و ماندگاری طولانی است. بسیاری از مردم متوجه می شوند که گیاهان مصنوعی در دفتر ساده و مقرون به صرفه هستند. آنها نیازی به آبیاری، هرس و کود دهی ندارند و معمولاً هیچ گونه نگهداری ندارند. شما فقط باید از طبیعت و مناظر زیبا در دفتر لذت ببرید. بنابراین، اگر زمان نگهداری و هزینه نگهداری را با هم مقایسه کنید، متوجه می‌شوید که یک گیاه واقعاً چقدر گران است و گیاهی را به‌طور طبیعی تشکیل می‌دهد.

• جای گیری انعطاف پذیر و بدون محدودیت

دیوارهای سبز مصنوعی بهترین راه برای بهبود سریع و ساده زیبایی و جذابیت محیط هستند. یکی دیگر از مزایای استفاده از گیاهان مصنوعی برای ادارات این است که در هنگام قرار دادن آنها محدودیتی وجود ندارد. گیاهان مصنوعی در دفتر نیازی به پنجره های آفتابی یا قرار گرفتن در معرض هوای کافی ندارند و حتی می توان آنها را برای مدت طولانی در توالت قرار داد. با گیاهان مصنوعی، می توانید تمام نقاط اداره خود را بدون نگرانی در مورد نگهداری آنها تزئین کنید.

005

آیا گیاهان مصنوعی بی روح به نظر می رسند؟

برخی از گیاهان مصنوعی ممکن است بی روح باشند، اما اگر آنها را با کیفیت بالا بخرید، زنده به نظر می رسند و مدت زمان بیشتری دوام می آورند. در اینجا نکاتی در مورد نحوه انتخاب گیاهان مصنوعی خوب برای دفتر آورده شده است.

– مواد مناسب را انتخاب کنید

گیاهان مصنوعی با کیفیت بالا توسط مواد پلی اتیلن 100٪ خالص تولید می شوند که می تواند اطمینان حاصل کند که دیوار های سبز مصنوعی ما رنگ های زنده، جزئیات ظریف و ظاهر بسیار واقعی خود را در طول سالیان متمادی حفظ می کنند. همه محصولات ما از با کیفیت ترین مواد خام با پایداری قوی در برابر اشعه ماوراء بنفش ساخته شده اند تا مطمئن شویم گیاهان مصنوعی ظاهری سبز تازه و زیبا را طی سالیان متمادی شبیه سازی می کنند.

– یک سازنده و طراح گیاه مصنوعی حرفه ای را انتخاب کنید

کیفیت گیاهان مصنوعی به سطح تولید سازنده بستگی دارد. مانا چمن به عنوان یک تولید کننده و تامین کننده حرفه ای گیاهان مصنوعی، مناظر طبیعی را به مشتریانی از جمله واردکنندگان، عمده فروشان، پیمانکاران، فروشگاه های زنجیره ای و همه مشتریان مختلف ارائه می دهد. ما طیف گسترده ای از محصولات داخلی و خارجی را عرضه می کنیم که دیوارهای گیاه مصنوعی، حصار و نرده های مصنوعی را پوشش می دهد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.