دیوار سبز مصنوعی

دیوار سبز مصنوعی؛ گزینه عالی برای دکوراسیون داخلی

برای دکوراسیون داخلی، همواره از زیبایی شناسی بهره برده میشود. علاوه بر این، ما به نکات بهداشتی، ایمنی و هزینه های نگهداری آن نیز توجه خواهیم کرد. آیا انتخاب دکوراسیون عالی وجود دارد؟ پاسخ این است که بله، گیاهان مصنوعی بهترین انتخاب شما خواهند بود.

1. گیاهان مصنوعی در تمام طول سال شاداب و سبز می مانند

انتخاب گیاهان برای دکوراسیون داخلی می تواند فضایی طبیعی ایجاد کند. گیاهان طبیعی معمولاً بسیار ظریف هستند و در صورت عدم مراقبت به راحتی می توانند بیمار شوند. همچنین به دلیل تغییرات فصلی پژمرده خواهد شد. گیاهان مصنوعی ممکن است جایگزین مناسبی باشند که می توانند در تمام طول سال شاداب و سبز نگه دارند. علاوه بر این، دامنه گونه های گیاهی با فصول یا آب و هوا محدود نمی شود. با حمایت قوی تیم تحقیق و توسعه و طراحی، مانا چمن می‌تواند انتخاب گیاه مصنوعی و خدمات سفارشی‌سازی محصول را ارائه دهد.

02

2. گیاهان مصنوعی برای دکوراسیون داخلی نیاز به نگهداری ندارند

گیاهان طبیعی برای حفظ سرزنده بودن و شادابی، نیاز به دما و نور مناسب، آبیاری، کود دهی و هرس دارند. تعمیر و نگهداری ممکن است مقرون به صرفه نباشد. گیاهان مصنوعی نیاز به نگهداری ندارند و به راحتی نصب می شوند. بنابراین برای استفاده تجاری و خانواده های پرمشغله بسیار مناسب هستند.
مانا چمن از مواد خام پلی اتیلن خالص استفاده می کند که بادوام است. با افزودن ماده ضد اشعه ماوراء بنفش گیاهان مصنوعی می توانند عمر طولانی تری در فضای باز داشته باشند.
برای مصارف مختلف گیاه مصنوعی قبلا در مقاله جامع مربوط به آن توضیح داده ایم.

3. گیاهان مصنوعی ضد شعله هستند

برای فضاهای داخلی، به ویژه فضاهای بسته، در انتخاب تزئینات گیاهی مصنوعی باید به دیر اشتعال بودن توجه شود. مانا چمن، انتخابی از گیاهان مصنوعی مقاوم در برابر شعله اولیه و با کیفیت بالا را ارائه می دهد. صرف نظر از کاربری تجاری یا خانگی، نه تنها یک فضای هوشمند ایجاد می کند، بلکه امنیت کافی را نیز به شما می دهد.

4. بی خطر بودن گیاهان مصنوعی

محصولات مانا چمن از مواد 100٪ بکر ساخته شده اند تا مطمئن شوند که هیچ بویی ندارند. گیاهان مصنوعی ما فاقد سرب، فلزات سنگین یا مواد شیمیایی مضر دیگر هستند. هیچ تهدیدی برای سلامتی انسان وجود ندارد و هیچ گونه حساسیتی ایجاد نمی کند.
حتما شما هم مشکل دارید، یعنی گیاهان طبیعی پشه ها را جذب می کنند و خاک باعث ایجاد کپک می شود که بر سلامت اعضای خانواده شما تأثیر می گذارد. گیاهان مصنوعی اینطور نیستند.

محصولات دیوار سبز مصنوعی مانا چمن به گل و گیاه مصنوعی، گرینوال مصنوعی و حصار مصنوعی طبقه بندی می شوند. طیف وسیعی از کاربردها برای تزئینات پنل های مصنوعی مانند تبلیغات، منازل، داخل ساختمان، خارج از منزل و غیره وجود دارد. مانا چمن تعهدی مداوم به کیفیت دارد، بر اساس بیش از 7 سال تجربه تولید و توسعه محصول، محصولات دیوار سبز مصنوعی ما با بالاترین استاندارد مطابقت دارند. با مشاوران حرفه ای ما تماس بگیرید تا نمونه محصول و قیمت را دریافت کنید!

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.