دیوار سبز مصنوعی

بهترین چشم انداز در فضای باز با استفاده از دیوار سبز مصنوعی

اگر می خواهید فضای بیرونی خود را بدون نیاز به نگهداری مکرر آن زیبا کنید، به جای گیاهان سبز زنده، از انواع گیاهان مصنوعی برای فضای بیرونی خود استفاده کنید.


5 مزیت دیوار سبز مصنوعی در فضای باز

 

002

1- نگهداری کم و دوام طولانی

برخلاف گیاهان زنده، گیاهان مصنوعی در فضای باز نیازی به آبیاری روزانه، هرس، کود دهی، آفت کش ها و نور کافی خورشید یا دمای مناسب برای رشد ندارند. مزایای این نوع پوشش مصنوعی می تواند در زمان، هزینه و انرژی صرفه جویی کند که در زندگی پرمشغله مدرن بسیار مهم است. گیاهان مصنوعی نیز ماندگاری زیادی دارند و پژمرده و پوسیده نمی شوند و همین امر آنها را به انتخابی ایده آل تبدیل می کند.

2- نگاه واقع بینانه

مردم اغلب در انتخاب گیاهان مصنوعی در فضای باز مردد هستند زیرا نگران هستند که جعلی و غیر واقعی به نظر برسند. در واقع، لازم نیست نگران آن باشید. با پیشرفت تکنولوژی و ارتقاء مواد اولیه، گیاهان مصنوعی بسیار طبیعی و زنده به نظر می رسند و تشخیص آنها از گیاهان طبیعی، دشوار است. مانا چمن دارای یک تیم تحقیق و توسعه قوی است، از مواد خام خالص استفاده می کند و گیاهان مصنوعی را با رنگ ها و بافت های واقعی ارائه می دهد.

3- قابل انعطاف

وقتی صحبت از مزایای دیوار سبز مصنوعی می شود، انعطاف پذیری در نصب همیشه یک نکته مهم است. اولاً، هیچ محدودیتی برای قرار دادن گیاهان مصنوعی در فضای باز وجود ندارد، که می تواند به سادگی زیبایی و جذابیت فضای بیرونی شما را بهبود بخشد. ثانیاً، ارزش گیاهان مصنوعی در تنوع گسترده آنها نهفته است. بسیاری از گیاهان واقعی فقط در چند مکان یا فصول محدود ظاهر می شوند. در حالیکه استفاده از گیاهان مصنوعی در فضای باز به شما این امکان را می دهد که آزادانه هر نوع گیاه مصنوعی را که می خواهید برای تزئین فضا انتخاب کنید، صرف نظر از فصل یا در دسترس بودن.

4- زیبایی شناسی

100٪ مواد خام، فناوری ساخت عالی و طراحی درجه یک، گیاهان مصنوعی واقعی را ایجاد کرده است، به طوری که مردم اغلب نمی توانند تشخیص دهند که گیاهان واقعی هستند یا مصنوعی. هر برگ از آنها به طور طبیعی تقلید میشود. این بسیار جذاب و دلپذیر است که روحیه خود را بالا ببریم و فضای بیرون را زیبا کنیم. با نگاهی به تصاویر و منابع محصولات ما، باور خواهید کرد که گیاهان مصنوعی ما در واقع از طبیعت ساخته شده اند، اما از طبیعت پیشی می گیرند!

5- مقرون به صرفه

گیاهان طبیعی برای بهبود چشم انداز فضای باز هستند، اما نگهداری از گیاهان تازه نیاز به هزینه و زمان زیادی دارد. اگر نمی خواهید پول زیادی برای نگهداری گیاهان خرج کنید، گیاهان مصنوعی بهترین انتخاب هستند. شما می توانید با قیمت اندک با گیاهان مصنوعی به همان زیبایی برسید. علاوه بر این، آنها به اندازه کافی با دوام هستند و نیازی به تعویض مکرر ندارند.

با گیاهان مصنوعی در فضای باز منظره ای زیبا ایجاد کنید.
اگر بدون مشکل به دنبال مناظر زیبا هستید، گیاهان مصنوعی در فضای باز انتخاب خوبی هستند! تنوع گسترده گیاهان مصنوعی همیشه رویای شما را محقق می‌سازد. دریغ نکنید، گیاهان مصنوعی را امتحان کنید!

محصولات ما (دیوارسبز های مصنوعی، فنس و حصارهای سبز مصنوعی و نرده‌های اکاردئونی مصنوعی) برای تزئین فضای بیرونی باغ، ویلا، حیاط خلوت، پاسیو، ایوان، ورودی و خروجی های شما، بسیار مناسب هستند. با نصب دیوار سبز مصنوعی در فضای باز، محیط اطراف شما در تمام طول سال شاداب و جذاب خواهد ماند.

مجموعه مانا چمن اماده مشاوره و راهنمایی شما بزرگواران می باشد: 40665066 021

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.