دیوار سبز مصنوعی

دیوارهای سبز عمودی؛ طرح های خیره کننده

همه افراد این موقعیت را ندارند که در خانه، حیاط یا آپارتمان خود فضای زیادی داشته باشند. با این حال، این نباید شما را از گنجاندن هر چه بیشتر فضای سبز در فضایی که دارید باز دارد! حتی فقط یک دیوارسبز مصنوعی می تواند با طراحی داخلی شما معجزه کند.

در اینجا برخی از راه‌های مختلفی که دیوارهای سبز مصنوعی می‌توانند طرح‌های خیره ‌کننده‌ای را در خانه، آپارتمان یا حتی دفتر شما ایجاد کنند، آورده شده است.

دیوار سبز مستقل

همه افراد در محل زندگی یا محل کار خود یک دیوار سبز مصنوعی ندارند، اما شما می توانید با تهیه پنلهای دیوارسبز، یک دیوار سبز مستقل و خیره کننده ایجاد کنید همچنین شما می توانید هر چقدر که می خواهید با آن خلاق شوید! و طرح های گوناگون را پیاده سازی کنید.

می‌توانید از پرچین‌های کوچک، انواع پنل‌های دیوار سبز یا هر گیاه دیگری روی دیوار خود استفاده کنید. بهترین بخش در مورد آن این است که شما فضای زیادی را اشغال نخواهید کرد، اما منظره ای عالی در مکان خود خواهید داشت. این تنها راه برای ترکیب گیاهان نیست، اما شما می‌دانید که این مفهوم چه چیزی را ارائه می‌کند.

 

05

گیاهان مصنوعی کوچک و بزرگ

یکی از گرایش های نوظهور در باغبانی و طراحی امروزه استفاده از گیاهان به صورت عمودی است. گیاهان مصنوعی تقریباً در هر مکانی قابل استفاده هستند و در اندازه های مختلف موجود هستند. هر گوشه ای داشته باشید که به کمی سرسبزی نیاز داشته باشد یا زیبایی اضافی در هر مکانی را بخواهید، استفاده از گیاهان مصنوعی به صورت عمودی (اجرای دیوار سبز) می تواند مطابق خواسته های شما باشد.

02

دیوارهای سبز بزرگ

چرا خودتان را به چند گیاه محدود کنید در حالی که می توانید کل دیوار خود را با فضای سبز بپوشانید؟ یک دیوار سبز عمودی مصنوعی در طراحی داخلی یا خارجی بسیار دست کم گرفته می شود. با استفاده از یک دیوار سبز مصنوعی، لازم نیست نگران تعمیر و نگهداری باشید، اما از مزایای کامل گنجاندن فضای سبز در هر فضایی بهره مند خواهید شد. آنها به راحتی نصب می شوند، نیازی به تعمیر و نگهداری ندارند و محیطی بی نظیر برای هر فضایی ایجاد می کنند.

03

 

در مانا چمن، ما انواع پنل ها، گل و گیاه مصنوعی و گزینه های مختلف جهت ساخت دیوار سبز مصنوعی و ایجاد باغ عمودی داخلی عالی را برای خانه یا محل کار شما داریم. این که آیا در حال طراحی یک خانه جدید هستید یا فقط نیاز دارید که یک طرح متفاوت را در خانه یا محل کار فعلی خود بگنجانید، حتماً برای برخی از گزینه های خیره کننده با ما تماس بگیرید!
021-40665066

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.