دیوار سبز مصنوعی

دیوارسبز مصنوعی؛ تمایلات جدید در طراحی

وقتی صحبت از گیاهان مصنوعی و فضای سبز به میان می آید، گزینه های طراحی داخلی و خارجی واقعاً بی حد و حصر هستند. آنها برای تزئین هر فضای زندگی که سرد، استریل یا غیرشخصی به نظر می رسد ایده آل هستند.

برخلاف گیاهان واقعی، گیاهان مصنوعی نیازی به آبیاری، نور خورشید، کود دهی یا دفع حشرات ندارند. فضای سبز مصنوعی برای مناطق کم نور، افرادی که به گیاهان طبیعی آلرژی دارند یا آنهایی که زندگی پر مشغله ای دارند، عالی است.

در اینجا 8 ایده الهام بخش جهت ایجاد فضای سبز مصنوعی در محیط داخلی و خارجی وجود دارد.

1. خارج از چهارچوب فکر کنید!

طراحی بر اساس بودجه مورد نظر؛ پنل های دیوار سبز مصنوعی، قطعه‌ های عالی هستند که بسته به فضای داخلی یا خارجی که در طول سال از آن استفاده می‌شود، به راحتی می‌توان آنها را جابجا کرد. به سادگی آن را مانند یک عکس آویزان کنید!

design 7

2. بالا بروید!

دیوارهای سبز عمودی برای مناطقی که نسبتا کوچک یا باریک هستند عالی هستند. ایجاد یک نقطه کانونی در اتاقی که چشم ها را به سمت بالا می کشد، این اثر را نشان می دهد که اتاق بزرگتر از آنچه که هست، است.

design 3

3. از فضای بیرونی خود استفاده کنید!

وقتی نوبت به طراحی فضای باز می رسد، بسیاری مستقیماً به سراغ گلدان های بزرگ، حجیم و اغلب گران می روند. این می تواند مناطق کوچکتر را بیش از حد شلوغ کند، مناظر زیبا را مسدود کند و تمیز کردن داخل و اطراف آن دشوار شود. دیوارهای سبز مصنوعی به شما این امکان را می دهند که از فضای کف خود استفاده کامل را ببرید.

design 1

4. پس زمینه خود را زیبا کنید

بسیاری از خانه های مسکونی این روزها در کنار ساختمان های مجاور ساخته می شوند. این می تواند بدون توجه به زیبایی فضاهای داخلی شما چشم انداز بدی را ایجاد کند. به جای اینکه اتاق خود را به یک سیاه چال با پرده تبدیل کنید، پس زمینه خود را با یک پرچین مصنوعی زیبا کنید. انجام این کار به شما این امکان را می دهد که فضاهای خود را باز کنید، حریم خصوصی ایجاد کنید و از فضای داخلی و بیرونی خود نهایت استفاده را ببرید.

design 6

5. دیوار سبز به عنوان نرده

فضای بیرونی را سبز و زیبا نمائید. از نرده های خسته کننده برای ایجاد بک گراندهای زرق و برق دار استفاده نکنید بلکه از دیوار سبز به عنوان نرده استفاده کرده و نمایی زیبا ایجاد کنید.

design 2

6. از گل های آویزی استفاده کنید

آویزان کردن گل های مصنوعی آویزی از قسمت های مختلف اتاق می تواند ظاهری پویا به هر فضایی ایجاد کند. یک گزینه عالی برای کسانی است که دوست دارند اتاق خود را به طور منظم مرتب کنند و سبک خود را تغییر دهند.

 

توپی

7. دیوارهایی با قابی از دیوار سبز مصنوعی

انتخاب بخشی از دیوار برای نمایاندن فضای سبز، گزینه مناسبی برای ایجاد فضایی زیبا است. آن را با یک دیوار سفید جفت کنید و لذت ببرید.

design 4

8. کوچک و در عین حال قدرتمند

چیدمان گل های مصنوعی به سرعت در حال محبوب شدن بین مردم است. به طور سنتی شما باید هفته ای یک بار گل های واقعی را جایگزین کنید در حالیکه گل های مصنوعی می توانند بیش از 5 سال دوام بیاورند و هزینه ها را برای شما صرفه جویی کنند!

t2

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.