چمن مصنوعی تزئینی, گل و گیاه مصنوعی

محیط زندگی را با چمن و گیاهان مصنوعی تزئین کنید

مزایای نصب چمن مصنوعی

• چمن و گیاه مصنوعی تعمیر و نگهداری کمی نیاز دارد، که باعث می شود زمان بیشتری برای تمرکز در سایر زمینه های کار خود داشته باشید و زمان کمتری را به برنامه ریزی برای کارهای محوطه سازی صرف کنید. چمن مصنوعی شما در تمام طول سال سالم و سرسبز خواهد بود.

• چمن و گیاهان مصنوعی فاقد مواد حساسیت زای موجود در چمن طبیعی است و ریختن گرانول لاستیک، صدمات ناشی از وجود سنگ ها و حرکت آنها، شاخه ها را از بین می برد و سطح صاف و قابل استفاده بیشتری باقی می ماند که خطر آسیب دیدگی افراد هم کمتر می شود.

• اضافه کردن یک فضای نشیمن مزیّن به چمن مصنوعی در کف و دیوار سبز بر روی دیوارهای پشت بام ساختمان به شما امکان می دهد تا از فضای بیشتری در تجارت و کار خود استفاده کنید که می تواند در هر زمان، مشتری بیشتری را در آن محیط جای دهد.

• چمن و گیاه ,گل مصنوعی نیازی به آبیاری ندارد و این موجب صرفه جویی در هزینه آب می شود و مزایای زیست محیطی فوق العاده ای دارد. همچنین نیاز به سموم دفع آفات و کود را از بین می برید.

زمین های بازی گاهی اوقات می تواند کمی خشن و چالش برانگیز باشد و افراد بر اثر سرنگون شدن دچار آسیب های مختلفی شوند. آب و هوای نامساعد هم می تواند مشکلات فراوانی در زمین بازی ایجاد نماید. همچنین وجود اشیائ گوناگونی از قبلی تراشه های چوبی، ریگ، سنگ می تواند هنگام استفاده از زمین و حرکت روی آن باعث صدمه و آسیب دیدن چمن شود.

نصب چمن مصنوعی در زمین بازی بچه ها، یک سطح نرم، ایمن، مطمئن و کم هزینه را برای کودکان فراهم می کند تا بتوانند بر روی آن بازی و تفریح کنند. استفاده از انواع گیاه مصنوعی روی دیوارهای اطراف محوطه هم یک فضای شاداب و سرزنده را به وجود می آورد که هر فردی را به خود جذب خواهد کرد.

مزایای چمن مصنوعی در زمین های بازی

• چمن مصنوعی باعث می شود کودکان و بزرگسالان برای استفاده از کالسکه و صندلی های چرخ دار راحت باشند.

• چمن مصنوعی بسیار زیبا و جذاب است و ظاهری طبیعی به زمین های بازی در پارک ها و مدارس می بخشد.

• خیال والدین از بهداشت و تمیزی لباس فرزندان راحت می شود؛ زیرا هیچ گونه خاک، گِل و دیگر مواد آلوده کننده برای کثیف کردن وجود ندارد.

• در صورت استفاده از پوشش های نرم محافظ و جاذب ضربه در زیر چمن مصنوعی، در صورت زمین خوردن فرزندان، خطر آسیب دیدن آنها بسیار کاهش می یابد. همان طور که قبلا هم گفتیم، افزودن گرانول لاستیک و دیگر مواد نرم و حجیم در میان الیاف چمن مصنوعی، بروز آسیب دیدگی، بریدگی و خراش در افراد را به میزان چمشگیری کاهش می دهد.

زندگی2

چمن و گل مصنوعی در حیاط منزل

 

چمن و گیاهان مصنوعی در محیط تجاری

اگر به دنبال نوسازی بخشی از تأسیسات خود و تبدیل آن به یک مکان جذاب و آرامش بخش برای معاشرت و استراحت کارکنان خود هستید، حتما انواع چمن و پنل های دیوار سبز مصنوعی ما را بررسی نمایید.

می توان پشت بام را به یک فضای بیرونی بسیار زیبا برای صرف ناهار و دیگر مصارف کاری و غیر کاری تبدیل کرد. اگر به دنبال افزودن صندلی های بیشتر برای مشتریان خود هستید، می توانید کف زمین را با چمن مصنوعی مفروش نموده و دیوارها را با انواع و اقسام گل ها و گیاهان مصنوعی و پنل های دیوار سبز تزئین کنید.

مزایای چمن و گیاه مصنوعی برای محیط های حرفه ای:

• فضاهای بی مصرف و فراموش شده ساختمان را به محلی راحت و زیبا برای استراحت کارمندان تبدیل می کند.

• امکان برگزاری میهمانی های کاری در پشت بام را فراهم می کند.

• چمن و کلیه گیاهان مصنوعی بسیار سبک وزن بوده و برای تزئین ساختمانهای قدیمی با سازه ضعیف، بهترین گزینه هستند.

 

زندگی3

چمن و گلدان گل مصنوعی در حیاط خلوت

مناسب در همه فصل های سال

گرمای تابستان و سرمای زمستان در بسیاری از نقاط کره زمین از جمله کشور ما ایران می تواند مشکلات فراوانی را برای انواع گیاهان طبیعی از جمله چمن و گل های زینتی به وجود آورد. استفاده از چمن و گیاهان مصنوعی در کف و دیوار راهیست مناسب برای خلاص شدن از همه دردسرها.

مکان های ایده آل برای نصب و به کارگیری انواع چمن و گیاه مصنوعی:

• ساختمان های اداری

• مراکز خرید خرده فروشی و مراکز فروشگاهی بزرگ

• مراکز صنعتی، انبارداری و حمل و نقل

• بیمارستان ها و سایر مراکز بهداشتی و درمانی

• فضاهای عمومی

بسیاری از زمین ها ورزشی موجود در فضای آزاد و یا سرپوشیده معمولا فقط به امکانات ضروری از قبیل چمن مصنوعی، انواع کفپوش، سرویس بهداشتی، رفاهی، سرمایش و گرمایش و… توجه می کنند و از زیباسازی بصری این نوع مراکز غافل می شوند.

هر اندازه هم که محیط ورزشی از امکانات عالی و با کیفیت برخوردار باشد ولی از جذابیت ظاهری برخوردار نباشد، نمی تواند مخاطبان زیادی را به سمت خود بکشاند. سال هاست که مالکان و مدیران چنین مجموعه هایی به فکر تقویت ویژگی های تبلیغاتی افتاده اند و از ظرفیت های موجود به بهترین شکا استفاده می کنند.

یکی از این راه ها، استفاده از انواع گل ها و گیاهان مصنوعی و طبیعی به عنوان گرینوال و برای تزئین دیوارهای درونی و بیرونی می باشد.

همان طور که می دانید، چمن مصنوعی راه حل مناسبی برای مناطق پر رفت و آمد است تا در طول سال به شکل سبز و سالم باقی بماند. چمن مصنوعی با داشتن سطح نرم و ایمن می تواند از صدمات احتمالی دارد پیشگیری کند.

سالن های بدنسازی یا کلیه ورزش هایی که در محیط بسته انجام می شوند محل مناسبی برای چمن مصنوعی است؛ زیرا در فضای بسته نور خورشید به طور مستقیم تابیده نمی شود و امکان آبیاری گیاهان نیز وجود ندارد. پس تنها چاره ای که باقی می ماند استفاده از چمن و گیاهان مصنوعی است.

با وجود یک زمین چمن سبز و سالم می توان در تمامی طول سال و بدون نگرانی از شرایط آب و هوایی به ورزش و تفریح پرداخت و سودآوری مجموعه ها نیز از این طریق افزایش می یابد.

زندگی4

چمن و دیوار سبز در حیاط یک ویلای لوکس

شما با استفاده از خلاقیت ذهن خود می توانید چمن و گل و گیاه مصنوعی را در محیط های گوناگون و به شکل های مختلف استفاده نموده و طرح های نابی را به اجرا درآورید.

ترکیب عناصر مختلف دکوراتیو در معماری و چیدمان فضای زندگی انسان باعث شکوفایی نوآوری در افراد شده و کیفیت و رضایت از زندگی را به طرز شگفت انگیزی افزایش می دهد.

در مجموعه مانا چمن همیشه آماده ایم تا از نظرات و ایده های بکر شما آگاه شویم و با بهترین محصولات و حرفه ای ترین مجریان به خلق آثار دوست داشتنی شما بپردازیم.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.