دیوار سبز مصنوعی

مکان های پیشنهادی برای داشتن دیوارهای سبز مصنوعی

مکان های پیشنهادی برای داشتن دیوارهای سبز مصنوعی

کار با گیاهان زنده می تواند پرهزینه و زمان بر باشد. در عوض، دیوارها و مواد مصنوعی گیاهی می توانند به چند روش شگفت انگیز و نوآورانه به طراحی شما کمک کنند. در زیر، ما طرح‌های دیوار سبز مصنوعی را به نمایش گذاشته‌ایم که مطمئناً الهام‌بخش پروژه های شما خواهند بود.

1. بالکن

دیوار سبز مصنوعی در این بالکن دارای رنگ سبز شاداب و جذاب است و فضا را به محیطی عالی برای استراحت در عصرها یا پذیرایی از مهمانان تبدیل می کند. در دیوار سبز مصنوعی نصب شده در اینجا از گیاه مصنوعی سرخس نیز برای طرحی جذاب و دوستانه استفاده شده است.

2. محیط های لوکس و دلنشین

با نصب یک دیوار سبز جذاب با نگهداری آسان، جذابیت فضای باز و سرسبز را بدون زحمت، مراقبت و تعهد زمانی که فضای سبز واقعی به همراه دارد، به همراه داشته باشید.

3. برنامه های کاربردی شگفت انگیز

جلب توجه برندها در نمایشگاه‌های صنعتی ممکن است سخت باشد، اما متمایز شدن از میان جمعیت ممکن است به آسانی نصب یک دیوار گیاه مصنوعی در غرفه شما باشد. این صاحب کسب‌وکار، پنل‌های دیوار سبز را به همراه سرخس‌های کلاسیک انتخاب کرده است تا جذابیت بصری و تأثیری بزرگ ایجاد کند و بافت و رنگی را برای استقبال از هر بازدیدکننده به ارمغان آورد.

4. حیاط خلوت

این دیوار سبز چشمگیر در حیاط خلوت این خانه نصب شده است و به دیوار حریم خصوصی، زیبایی خاصی اضافه کرده است. لازم به ذکر است، دیوار سبز مصنوعی به هرس، آبیاری و نگهداری فصلی مانند دیوار سبز واقعی نیاز ندارد و در برابر آب و هوای سخت مقاومت می کند.

5. فضاهای تجاری

این سالن مدرن به دکوری نیاز داشت تا یک محیط سرگرم کننده و جذاب برای مشتری داشته باشد. با نصب دیوار سبز مصنوعی، طرحی پویا به فضا افزوده شده است. با بکارگیری فضای سبز به روش‌های غیرمنتظره، بازدیدکنندگان با یک سالن کاملاً منحصربه‌فرد مواجه می‌شوند.

6. محیط های کاری مولد

این فضای اداری نیاز به طراحی داخلی داشت که بتواند یک محیط کاری سازنده و سالم را برای اعضای تیم فراهم کند. دیوارهای سبز مصنوعی فقط جذاب نیستند. آنها همچنین می توانند راه حل های صوتی و زیبایی بصری را در اتاق های کنفرانس یا دفاتر ارائه دهند.

اگر علاقه مند به استفاده از دیوارهای سبز مصنوعی یا تاسیسات سبز سفارشی برای ارتقای طراحی خود هستید، اینجا را کلیک کنید تا نمونه ای از راه حل ها را برای الهام بخشیدن به پروژه بعدی خود دریافت کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *