گل و گیاه مصنوعی

گل مصنوعی شیک از کجا بخرم؟

گل رز طبیعی به صورت شاخه بریده دارای عمر بسیار کوتاهی است و در حالت ریشه دار (در خاک) هم به شرایط محیطی و مراقیتی خاصی نیاز دارد؛ به همین دلیل نمی توان آن را در فضای سرپوشیده داخل ساختمان نگهداری کرد.

اما انواع و اقسام گل رز مصنوعی در اندازه ها، اَشکال و رنگ های گوناگون را می توان سال ها به طور سالم و شاداب در محیط زندگی و کار در کنار خود داشته باشیم و از زیبایی شگفت انگیز آن لذت ببریم.

 

 

اگر قصد خرید گل مصنوعی شیک برای منزل خود را دارید، پیشنهاد می کنیم تا این مطلب را مطالعه فرمایید.

همه ما کم و بیش عاشق گل و گیاه هستیم و از زیبایی این مخلوقات زیبا لذت می بریم. انسان به طور ذاتی در جست و جوی زیبایی است و علاقه دارد تا انواع عناصر تزئینی را در محیط زندگی خود ببیند. رنگ های سبز و سرخ و زرد و بنفش گل ها و گیاهان تاثیر بسیار مثبتی بر روی سلامت روح و روان ما می گذارد و موجب آرامش و شادابی ما می شود.

نگهداری گل و گیاه طبیعی بسیار دشوار است و به عشق و علاقه، دانش، تجربه، مهارت، صرف زمان و هزینه قابل توجهی احتیاج دارد. به همین دلایل، سالم نگه داشتن گیاهان طبیعی از عهده بسیاری بر نمی آید و مردم به سراغ گل مصنوعی می روند؛ جایگزینی ایده آل برای انواع و اقسام گیاهان طبیعی که همان زیبایی و حس خوب را به انسان منتقل می کند.

نگرانی اصلی مردم درباره گلها و گیاهان مصنوعی این است که ظاهر این محصولات به اندازه کافی واقعی به نظر نرسد و هنگامی که آنها را برای تزئین فضای منزل خود استفاده می کنند، احساس شادابی لازم را به محیط منتقل نکند. ولی خیال شما در این مورد کاملا راحت باشد؛ زیرا امروزه مدل های مختلف گل و گیاه مصنوعی با دقت و ظرافت شگفت انگیز، ظاهر گیاهان طبیعی را همانندسازی می کند؛ به طوری که هر ناظری را به اشتباه انداخته و تشخیص میان نوع مصنوعی و طبیعی بسیار دشوار می شود و فقط زمانی متوجه مصنوعی بودن گل خواهیم شد که با دستان خود آن را لمس کنیم.
گل ها و گیاهان مصنوعی در همه جا قابل استفاده است؛ پذیرایی، نشیمن و اتاق خواب خانه ها، لابی و راهروی ساختمان های مسکونی، دفتر کار اداری، مراکز تجاری همچون فروشگاه و مراکز خرید، کافی شاپ، رستوران، هتل، تالار جشن و…

این محصولات زیبا را می توان درون گلدان قرار داده و برای تزئین روی میز استفاده نمود. یکی دیگر از کاربردهای بسیار مفید گل و گیاه مصنوعی، به کارگیری آنها در دیوار سبز است؛ درباره دیوار سبز مصنوعی و استفاده گسترده دسته های گل و گیاه مصنوعی در آن، قبلا مطالب متنوعی ارائه کرده بودیم که می توانید آنها را در سایت مانا چمن مطالعه فرمایید.

مردم جهان سال هاست که با گل و گیاه مصنوعی آشنا هستند و نمونه های فراوانی از آن را با کاربردهای مختلف دیده اند. حلقه گل مصنوعی درب ورودی ساختمان، تاج گل عروس، تاج گل ترحیم، حلقه گل تسلیت، تاج گل مصنوعی موسسات خیریه و… تنها بخش کوچکی از مصارف بی شمار گل ها و گیاهان مصنوعی در زندگی ما محسوب می شوند.

گل رز مصنوعی، یکی از شناخته شده ترین و پر کاربرد ترین انواع گیاهان مصنوعی است که به جرات می توان ادعا کرد هیچ کسی را نمی توان یافت که حداقل یک بار این محصول را ندیده باشد. گل رز طبیعی در کشورهای مختلف جهان در ارقام و نژادهای گوناگون با ویژگی های ظاهری بسیار زیبا پرورش داده می شود. احتمالا شما هم شهرت کشور هلند در تولید و صادرات گل ها را شنیده باشید. اما گل رز طبیعی به صورت شاخه بریده دارای عمر بسیار کوتاهی است و در حالت ریشه دار (در خاک) هم به شرایط محیطی و مراقیتی خاصی نیاز دارد؛ به همین دلیل نمی توان آن را در فضای سرپوشیده داخل ساختمان نگهداری کرد.

انواع و اقسام گل رز مصنوعی در اندازه ها، اَشکال و رنگ های گوناگون را می توان سال ها به طور سالم و شاداب در محیط زندگی و کار در کنار خود داشته باشیم و از زیبایی شگفت انگیز آن لذت ببریم.

گل مصنوعی شیک 2

گل رز مصنوعی و گیاه شمشاد مصنوعی در گلدان

خرید گل مصنوعی

با یک جستجوی مختصر در مغازه های سطح شهر و یا فروشگاه های مجازی، می توانید اطلاعات بسیار خوبی درباره انواع محصولات گیاه مصنوعی و قیمت گل مصنوعی به دست آورید. یکی از نکاتی که توجه شما رو جلب می کند، وجود قیمت های متفاوت و با اختلاف بسیار در میان کالاهای گوناگون است و احتمالا از خود می پرسید دلیل این همه فاصله در قیمت ها چیست؟

عوامل فنّی فراوانی بر قیمت گل و گیاه مصنوعی تاثیر می گذارد از جمله: نوع مواد اولیه مورد استفاده شامل انواع پلیمرها، اندازه و پوشش حجمی محصول (بزرگی و کوچکی)، ضخامت و میزان مواد مصرفی، پایداری در مقابل نور خورشید، شکل، طرح و پیچیدگی ساخت، شباهت ظاهری و لمسی به نوع طبیعی، رنگ های خاص، قابلیت و نحوه نظافت و… که مستقیما بر کارایی و ماندگاری محصولات تاثیر می گذارد.

عوامل دیگری هم بر قیمت گل مصنوعی تاثیر گذار است که برخی از آنها را نام می بریم.

• کشور تولید کننده؛ که نقش انکار ناپذیری در قیمت گل و گیاه مصنوعی دارد. محصولات ساخت کشورهای پیشرفته صنعتی به طور کلّی دارای قیمت بالاتری هستند و محصولات ساخت کشورهای در حال توسعه نیز برای رقابت بهتر، ارزان تر عرضه می شوند. حتی کالاهای نا مرغوب وارداتی هم معمولاً از محصولات با کیفیت ساخت داخل گران تر است.

• استانداردهای کیفی؛ برخورداری یا عدم برخورداری از استانداردها و گواهینامه های خاص، گاهی اوقات و تا حدودی بر قیمت گل مصنوعی تاثیر می گذارد. کالاهای فراوانی در بازار دیده می شوند که هیچ نوع استاندارد و تائیدیه ای ندارند ولی با قیمت های بسیار بالا به عنوان گل مصنوعی شیک و لاکچری به فروش می رسند.

• ضمانت کیفیت کالا؛ برخورداری یا عدم برخورداری از گارانتی مکتوب و رسمی نیز همچون استانداردهای کیفی، می تواند به شکل مستقیم یا غیر مستقیم بر قیمت گل مصنوعی تاثیر بگذارد. موارد بی شماری از محصولات مختلف در بازار را می توان یافت که هیچ گونه ضمانت معتبری ندارند و قیمتشان هم بالاست و یا برعکس.

• عوامل جانبی همچون رقابت بر سر کسب سهم بیشتری از بازار، دلایل کلان اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و… از دیگر دلایل موثر بر قیمت گل مصنوعی به شمار می روند.

گل مصنوعی شیک 3

گل مصنوعی در گلدان پر از آب، طبیعی تر به نظر می رسد

با توجه به قیمت گل مصنوعی، باید نیازها و انتظارات خود از این محصول را به روشنی مشخص نمایید تا بتوانید برای خرید آن، یک تصمیم درست و مطمئن بگیرید. اگر به دنبال خرید گل مصنوعی با قیمت و کیفیت مناسب هستید بهتر است از توصیه و مشاوره کارشناسان با تجربه بهره مند شوید.

به شما توصیه می کنیم تا ابتدا از طریق منابع معتبر و متخصص اقدام به کسب اطلاعات نمایید. ولی هیچگاه بی گدار به آب نزنید و پس از بررسی دقیق تمامی جوانب و مشخصات محصولات، نسبت به خرید گل مصنوعی اقدام نمایید.

مراکز فروش گل مصنوعی شیک


گل و گیاه مصنوعی معمولا در مغازه های گل مصنوعی فروشی و بعضاً در فروشگاه های محصولات دکوری آنتیک ارائه می شود. به علت تعداد اندک و پراکندگی این نوع فروشگاه ها در سطح شهرها، این محصولات هیچگاه یک بورس یا راسته مشخص و مختص به خود نداشتند. ولی در سال های اخیر به دلیل افزایش حجم واردات محصولات خارجی (به شکل قانونی و یا قاچاق)، تولید محصولات در داخل کشور و همچنین افزایش تقاضای این محصولات از سوی مصرف کنندگان، هم اکنون بخش عمده شرکت ها و فروشگاه های این صنف، در محله های خاصی از شهر متمرکز شده و کنار هم گرد آمده اند.

گل مصنوعی شیک 4

گیاه مصنوعی شیک بر روی پیشخوان آشپزخانه

برخی از فروشگاه ها معمولاً محصولاتی را عرضه می کنند که باب میل و سلیقه عامه مردم و بدنه اجتماع است. به این محصولات اصطلاحاً عامه پسند گفته می شود و خواسته های طیف وسیعی از خریداران را برآورده می کند. ساخته شدن با هدف شبیه سازی ظاهر گل ها و گیاهان معمولی و متداول، ظاهر نه چندان واقع گرایانه، رنگ های تند و اغراق آمیز، ابعاد و اندازه درشت و چشم گیر و… برخی از ویژگی های اصلی این نوع محصولات است.

اما در مقابل، محصولات خاصی نیز تولید می شوند که پاسخگو و برآورده کننده نیازهای مشتریان خاص با سلایق و خواسته های متفاوت است. به دلیل حضور فراوان و چیرگی مطلق محصولات گل و گیاه مصنوعی عادی و ارزان قیمت در بازار، محصولات خاص این حوزه با عنوان گل مصنوعی شیک یا لاکچری شناخته می شود. نامی که آن را از دیگر محصولات متمایز و برتر می نماید.

قیمت گل مصنوعی شیک معمولا بسیار بالاتر است و به طور انحصاری و انگشت شمار در برخی فروشگاه ها ارائه می شود. شما می توانید این محصولات را با صرف کمترین زمان و انرژی و با خیال آسوده از سایت مانا چمن خرید نمایید.

خرید گل مصنوعی شیک

شما می توانید به دو شیوه این محصول را خریداری نمایید:

• خرید اینترنتی و آنلاین از طریق سایت اینترنتی شرکت مانا چمن؛ انتخاب محصول مورد نظر، افزودن به سبد کالا، پرداخت هزینه از طریق کلیه حساب های بانکی و ثبت سفارش

• ارتباط از طریق تلفن ثابت، تلفن همراه، بسترهای پیام رسان و شبکه های اجتماعی در فضای مجازی با کارشناسان فروش مجموعه مانا چمن و دریافت راهنمایی و توضیحات تکمیلی و سپس سفارش و پرداخت هزینه
کالای خریداری شده از راه های موجود به کلیه نقاط کشور ارسال می گردد. برای اطلاع از انواع بسیار متنوع محصولات گل مصنوعی ماناچمن، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

گل مصنوعی شیک 5

گل لاله مصنوعی بر روی میز تحریر

شما می توانید برای خرید گیاه مصنوعی از راهنمایی کارشناسان مجموعه مانا چمن برخوردار شوید. فقط کافیست از طریق تماس تلفنی و یا شبکه های اجتماعی با ما در ارتباط باشید. گل ها و گیاهان مصنوعی مانا چمن، سال های سال در کنار شما سبز و شاداب و زیبا باقی می ماند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.